Майкл Блумберг розпочав кампанію із закриття вугільних станцій і переходу США на відновлювану енергетику

Днями колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг оголосив, що не буде балотуватися на пост президента США в 2020 році. Замість цього він збирається вкласти свою енергію в нову кампанію під назвою Beyond Carbon, яка спрямована на просування США до відновлюваної енергетики. Його головна мета – закрити всі вугільні електростанції по всій країні до 2030 року, пише Green Matters.

Ще у 2011 році Блумберг разом із екологічною огранізацією Sierra Club заснував проект Beyond Coal – це ініціатива з метою «покінчити з фокусуванням Америки на вугіллі і перемістити енергетичний сектор США в більш чисте майбутнє». Тепер він робить суттєвий крок у цьому напрямку з новою кампанією Beyond Carbon. За словами Блумберга, він направить зусилля на те, щоб якомога швидше рухати Америку від нафти і газу до 100%-економіки екологічно чистої енергії. В рамках цієї ініціативи Блумберг має намір вивести з експлуатації всі електростанції, що працюють на вугіллі, в США протягом наступних 11 років.

Блумберг стверджує, що «Новий Зелений курс» не має шансів на проходження в Сенаті в найближчих два роки. Однак ґрунтуючись на наукових даних, немає часу чекати два роки (поки інший президент не з’явиться в Овальному кабінеті), щоб зайнятися наслідками зміни клімату для США і всієї планети. Таким чином, замість того, щоб вкладати свій час і енергію в президентську кампанію, яка може або не може бути плідною для нього, Майкл Блумберг збирається присвятити себе кампанії Beyond Carbon. За даними Sierra Club, за останніх вісім років програма Beyond Coal допомогла закрити 285 з 530 електростанцій країни. Sierra Club додає, що зараз у сонячній енергетиці вдвічі більше робочих місць, ніж у вугільній. Це доводить, що перехід від вугілля до «зеленої» енергії не залишить американців безробітними, а скоріше створить нові можливості для працевлаштування. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка