Мальта надаватиме 12 тис. євро гранту на покупку нового електромобіля

Мальта збільшила гранти на купівлю електромобілів до 12 000 євро до 2022 року. Упродовж наступних трьох років у країні також буде встановлено 1200 нових зарядних пунктів, повідомляє Еlectrive.

Міністр фінансів європейського острова Клайд Каруана оголосив про збільшення максимального гранту до 12 000 євро для водіїв, які купують новий електромобіль і відмовляються від використання автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, якому не менше 10 років. 

Для покупців, які не мають старого автомобіля, розмір гранту на покупку нового електричного або гібридного автомобіля було збільшено до 11 000 євро.

Окрім гранту для покупки електромобілів, додаткова сума (максимум 900 євро) буде виділена на мікроавтобуси, автобуси та вантажівки, які встановлюють фотоелектричні панелі.

Прем'єр-міністр Роберт Абела заявив, що Мальта стане лідером у сфері декарбонізації – кількість електромобілів збільшилася з 36 у 2013 році до понад 4000 до липня 2021 року. Мальта була однією з дев'яти європейських країн, які закликали ЄС до відмови від двигунів внутрішнього згоряння.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка