Мальдіви ввели екологічний податок для туристів - $6 за добу

Мальдівська Республіка, розташована на 1192 островах у Індійському океані, ввела з 1 листопада 2015 року новий «екологічний» податок.

Відтепер кожен іноземний турист, який відпочиває на одному з найпопулярніших курортів, повинен буде платити 6 доларів за кожну добу перебування на території держави, передає Da-voda.

Влада Мальдів мотивувала введення нового податку турботою про довкілля. Згідно з інформацією, отримані кошти будуть спрямовуватися на захист унікальної флори і фауни архіпелагу, а також на боротьбу з наслідками глобального потепління.

Новий податок включається у вартість розміщення в готелях, а також стягується з пасажирів круїзних лайнерів, які перебувають на території країни.

Ввести подібний збір влада Мальдівської республіки планувала ще кілька років тому. Одна з причин – підвищення рівня світового океану, яке може повністю затопити архіпелаг, який розташований на двадцяти атолах, а найвища точка якого становить 2,4 метра. Мальдівам необхідні додаткові кошти для закупівлі землі за межами держави, куди можна буде переселити жителів затоплених територій. Влада, яка спочатку планувала встановити розмір податку у 10 доларів з людини за добу, знизила планку під пресом негативних прогнозів, які пророкували відтік відпочиваючих.

Щорічно на Мальдіви приїжджає понад 200 тис. туристів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка