Львівський дріжджовий завод планує заміщати 70% потреб у блакитному паливі біогазом зі стічних вод

У 2015 році ПрАТ «Компанія Ензим» на території Львівського дріжджового заводу  планує запустити додаткову анаеробну технологічну лінію для поглибленої очистки стічних вод. 

Як зазачає керівник технічного відділу підприємства Микола Шустер, новий комплекс дозволить продуктувати 7 тис. кубометрів біогазу на добу та заміщувати 70% природного газу. Разом з тим, додаткова лінія зменшить навантаження на очисні системи Львова, зауважив фахівець.

Передбачається, що цьогоріч «Компанія Ензим» додатково інвестує у власні очисні споруди 2,2 млн євро. 

Наразі анаеробна станція очистки стічних вод, яку компанія ввела в експлуатацію на території Львівського дріжджового заводу у 2013 році, дозволяє отримувати 100 кубометрів біогазу на добу та заміщувати 25% блакитного палива. За словами Миколи Шустера, протягом 2004-2014 років "Компанія Ензим" вклала у біологічні методи очистки власних стічних вод 9 млн євро інвестицій. Проект допомагали впроваджувати найкращі професіонали із Нідерландів. Як результат, підприємство сьогодні має комплекс очисних споруд, аналогів якому за масштабом інвестицій, кількістю впроваджених технологічних розробок і рівнем автоматизації у Львові та області, немає. 

На додачу, у 2015 році «Компанія Ензим» інвестувала у покращення роботи очисних споруд Львова 6 млн гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка