Львівщина зобов’язалася висадити 250 тисяч дерев за добу

Львівська область зобов’язалася висадити 250 тисяч дерев 21 березня, у Міжнародний День лісів.

Меморандум про активну участь у загальноукраїнській акції «Мільйон дерев за 24 години» заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод, міський голова Львова Андрій Садовий, головний лісівник Львівщини Анатолій Дейнека та організатори всеукраїнського проекту «Озеленення України» підписали 12 лютого, передає loda.gov.ua

«Цьогоріч раді долучитися до всеукраїнського проекту і зобов’язуємося посадити на Львівщині 250 тисяч дерев за добу, акцію підтримають вищі, підприємці, поліція - люди об'єднуються довкола великої цілі, - каже один із партнерів ініціативи від Львівщини голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин. – У 2019 році у рамках власної ініціативи ми за 8 годин висадили 78 тисяч дерев».

Саджанці для загальноукраїнській акції «Мільйон дерев за 24 години» надасть Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр у Брюховичах, повідомив Юрій Холод.

«У нас є чудові саджанці, які приймаються, і ми готові надати їх учасникам акції, - розповів заступник голови ЛОДА. – Наш унікальний центр вирощує щороку мільйон саджанців різних дерев і надає посадковий матеріал з найкращою генетикою у спеціальних контейнерах, які мають 100% приживлюваність».

Про дерева, про сквери і парки потрібно пам’ятати щодня, а особливо плануючи нові квартали і видаючи дозволи забудовникам, наголосив Юрій Холод. «У 2019 році у містечках Львівщини було створено три парки, а цьогоріч буде ще більше», - зауважив він.

Партнерами загальноукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години» у Львівській області виступили Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, ГО «Спадщина.UA», CENTER Eco Consulting, підприємці, виші та різні установи регіону.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка