«Львівгаз» проводить конкурс енергозберігаючих проектів для ОСББ з призовим фондом у 60 тис.грн

ПАТ "Львівгаз" виділить на громадський проект, покликаний зменшити використання енергоресурсів, зокрема, природного газу, 60 тисяч гривень.

Таку суму зможуть отримати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельні кооперативи, громадські організації та благодійні фонди Львівщини, які візьмуть участь в організованому підприємством конкурсі соціальних проектів з ефективного споживання блакитного палива та енергозбереження. 

Як зазначає координатор з питань проведення конкурсу Оксана Горак, ПАТ "Львівгаз" готовий фінансувати проекти, які передбачають енергозбереження у багатоквартирних будинках, економне та безпечне споживання газу, ознайомлення громадськості з принципами діяльності підприємства - постачальника газу для населення; залучення громадськості до підтримки та реалізації спільних ініціатив та інновацій.

Для участі в конкурсі необхідно заявку (розміщена на сайті) із  зазначенням назви і суті проекту надіслати до 27 травня (включно) на е-mail: oksana.horak@lvgas.com.ua, вказавши у темі листа: "На конкурс громадських ініціатив". 

Про результати розгляду проектних пропозицій ПАТ "Львівгаз" повідомить у електронному листі, надісланому на е-mail організації-заявника до 17:00 29 травня 2015 року. 

За словами голови конкурсної комісії з відбору проектів ПАТ "Львівгаз" Юрія Войсовича, переможців може бути кілька, а кошти підприємство надаватиме безпосередньо на втілення ініціатив, спрямованих на зменшення використання природного газу. Незважаючи на збитки у розмірі 40 млн гривень, "Львівгаз" обов’язково знайде кошти на реалізацію громадських проектів з енергозбереження, наголошує він. 

Передбачається, що найкращі проекти впроваджуватимуться з 1 червня по 31 грудня 2015 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка