Львів виділить ділянку для будівництва заводу з виробництва електромобілів

У Львові мають намір виділити земельну ділянку у промзонах міста для будівництва заводу електромобілів. 

Таке рішення прийняла міська влада, передає lviv.24tv.ua.

Наразі вже надане доручення виконкому міськради підготувати рішення про виділення землі для будівництва заводу електромобілів. Ділянки планують надати у промзонах "Сигнівка" та "Рясне". «Пропоную підготувати на засідання виконкому рішення стосовно сприяння міста по виділенню ділянок у промзонах "Сигнівка", "Рясне", — заявив мер Львова Андрій Садовий. — Рішення, яке б дало всім, хто має бажання виробляти електромобілі, інформацію, що Львів готовий надавати ділянки з мережами за пільговою оплатою, можна через приватно-публічне партнерство, щоб ми затягнули когось зі світових виробників сюди».

Очільник міста вважає, що Львів повинен тримати лідерство у виробництві електромобілів. "Дуже позитивно сприймається мешканцями міста співпраця Львівської міської ради і підприємства "Електрон",  – заявив Садовий.І те, що "Електрон" взяв у роботу виготовлення 250 електробусів – це великий плюс».

Мер додав, що вкрай важливо облаштувати паркувальні майданчики та зарядні станції для власників електромобілів. На його думку, це одне з ключових завдань міської влади. «Ми запрошуємо світових лідерів з виробництва електрокарів розмістити свої підприємства у місті на пільгових умовах, - заявив мер міста Андрій Садовий. - Львів повинен продовжувати бути лідером з виробництва електромобілів». Примітно, що Львівська міськрада виставила на продаж 4 земельні ділянки у промзоні "Сигнівка". Австрійське підприємство "Дунапак Пекеджінг Ленд" купило 1 ділянку в цій промзоні. Загалом мерія планує створити у "Сигнівці" понад 6 тисяч робочих місць.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка