Львів першим в Україні затвердив концепцію електромобільності: 20% електрокарів до 2025 року

5 січня Львівська міська рада затвердила концепцію електромобільності, яка передбачає збільшення до 2025 року кількості електромобілів до 20% від загальної кількості зареєстрованих місті авто, повідомляє Zaxid.net.

За даними Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області, у квітні 2017-го у Львові налічували лише 90 електромобілів та 80 гібридних автівок. У публічному доступі в місті є 16 зарядних станцій для електромобілів, ще 23 зарядні станції – комерційні.

Згідно з моніторингом, основним забруднювачем повітря у Львові є автомобільний транспорт. Тому до 2025 року у Львові мають намір збільшити відсоток електротранспорту: електромобілів – до 20%, громадського електротранспорту загалом – до 40%, а комунального – до 50%. Крім того, у місті розширять мережу зарядних станцій для електромобілів, щоб вони були у межах 15-хвилинної пішої доступності від будь-якої точки міста, популяризуватимуть використання електротранспорту серед населення.

«Основний фокус необхідно націлити на комунальний транспорт, приватний транспорт, розвиток мережі зарядних станцій, бізнес-середовище, наукову сферу. Ця концепція розглядається, як база для чітких планів, які будуть задовольняти потреби в усіх напрямках та сферах життя міста. На основі концепції будуть створені цільові програми розвитку ключових напрямків. Такі, як програма розвитку мережі електричних зарядних станцій, програма заходів з популяризації транспорту з електричним двигуном, програма розвитку міського громадського електротранспорту тощо, – йдеться в ухваленій концепції».

  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка