Лондонські двоповерхові автобуси переводять на електрику

Один із символів британської столиці, двоповерховий автобус-даблдекер, вже цього року стане екологічно-дружнім видом транспорту. У жовтні на одному з центральних маршрутів Лондона розпочнуться випробування двоповерхового автобуса, що працює виключно на електриці, повідомляє ресурс Standard.co.uk.

Переведення лондонських даблдекерір на електрику – один з напрямків екологічної програми мерії міста (покликана зменшити шкідливі викиди на дорогах). Мер Лондона Борис Джонсон навіть пожартував з цього приводу, зазначивши, що у найближчому майбутньому класичні червоні автобуси стануть «зеленими». 

Перший двоповерховий електричний автобус мають привезти з Китаю, де впродовж 14 місяців займалися його розробкою та виробництвом.  

Електричний даблдекер зможе перевозити близько 80 пасажирів, а одного заряду його батарей вистачить, щоб подолати 162 милі (260 кілометрів). 

Курсуватиме «зелена» новинка на маршруті, що з’єднує адміністративний районом Кріклвуд та залізничний вокзал «Вікторія». 

До речі, адміністрація міста до кінця цього року планує створити автобусний маршрут, де курсуватимуть виключно електроавтобуси. Маршрут №312 простягнеться між районами Норвуд та Саут-Кройдон. Тут працюватиме дев’ять одноповерхових електроавтобусів.  

Варто зазначити, що до 2020 року в Лондоні планують запустити 300 двоповерхових електроавтобусів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка