Лондон переведе частину автобусів на біопаливо з кавових відходів

З наступного тижня Транспортне управління Лондона (TfL) переведе частину міських автобусів на біопаливо, виготовлене з кавових відходів, передає Інтерфакс-Україна.

Лондон вперше у такий спосіб використає кавові відходи, які виробляються в надлишку. У промисловий спосіб кавову гущу переробляє на біодизельне паливо британський стартап bio-bean. Його засновник Артур Кєй продає свою продукцію британським компаніям, які використовують її для опалення будівель і в якості палива для транспорту. Також у bio-bean працює один найбагатших людей Великобританії – герцог Вестмінстерський Хью Річард Луїс Гросвенор.


Компанія-виробник підрахувала, що для забезпечення біопаливом одного автобуса люди мають випивати 2,55 млн. чашок кави на рік. Мешканці Лондона щорічно виробляють 200 тисяч тонн кавових відходів, при цьому кожна тонна дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу на 6,8 тонн. Тому, щоб знизити забруднення повітря, влада Великобританії все частіше використовує біопаливо.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка