Лівий і правий береги Києва планують з’єднати новим швидкісним електропотягом

У столиці вивчають можливість реалізації проекту Тram-Тrain – швидкісного рейкового транспорту, який об’єднає залізничні та трамвайні колії Києва в одну комбіновану транспортну систему. Проект має забезпечити краще сполучення між правим і лівим берегами міста, пише The village.

Зараз техніко-економічним обґрунтуванням проекту займається «Київпастранс». Громадські слухання мають відбутися 27 березня. Підприємство планує організувати наземний маршрут без пересадок і заторів, який з'єднає Троєщину з правим берегом міста. Він пройде межею адміністративно-ділового центру міста, де найбільша щільність робочих місць, через залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, поза метрополітеном.

Тram-Тrain не потребує будівництва нових трамвайних і залізничних колій. Потрібно буде лише об’єднати в одну систему колії швидкісних трамваїв та залізничні колії, якими курсує міська електричка, а також придбати нові вагони, які зможуть їздити по обох типах колій. Запустити швидкісний електропотяг хочуть у 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка