Литовська компанія подала позов до України через ретроспективне зниження «зелених тарифів»

Литовська компанія Modus Energy International B.V. звернулась до міжнародного арбітражу з позовом на державу Україна через ретроспективне зниження «зелених тарифів».

Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту розпорядження Кабінету міністрів про дозвіл здійснення закупівель юридичних послуг Міністерством юстиції, передає expro.com.ua

Литовська компанія, яка є єдиним акціонером трьох компаній-операторів сонячних електростанцій: «Солар Залуква», «Болохівський Солар Парк 1» та «Болохівський Солар Парк 2», не погоджується зі зниженням «зеленого» тарифу (на 15%) та встановленням вимоги щодо повної оплати балансової вартості.

«Крім того, на думку Позивача, ДП «Гарантований покупець» примусило його дочірні компанії підписати Додаткову угоду до Договору купівлі-продажу шляхом здійснення погроз Позивачу (у випадку відмови підписання) розглядатиме це як ініціювання процедури розірвання Договору купівлі-продажу», - йдеться у документі від Міністерства юстиції.

Сума позовних вимог оцінюється у щонайменше €11,5 млн.

Компанія-позивач просить трибунал визнати Україну такою, що порушила вимоги статей 10 (1), 22(1) Договору (1994) та стягнути з держави фінансові збитки, компенсацію, пов’язану з порушенням умов договору та всі судові витрати.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка