Лід може обігрівати оселі

Ємність з водою, котра розміщується під землею дає можливість накопичення води для отримання енергії із фазових змін так званого потаємного тепла. Одночасно можна отримувати геотермальну енергію – завдяки тому, що можна пропускати стоки через рекуператор ємності. Це фактично акумулятор теплової енергії з різними джерелами отримання енергії. 

Отримання енергії з фазової зміни води в такій ємності відбувається за допомогою мембранного колектора. Колектор разом з мембранними теплообмінниками, котрі відбирають енергію з води, знаходиться в середині ємності. Під час відбору енергії, теплообмінники покриваються льодом.

9.jpg

Циклічна робота наростання льоду приводить до збільшення об’єму і його відривання від теплообмінників. Робота колектора з мембранними теплообмінниками дозволяє одночасно виробляти енергію тепла і холоду. Отримана енергія від фазової зміни води може бути використана для різного застосування. Теплову енергію можна застосувати для роботи теплової помпи у якості нижнього джерела. Можна також надавати тепло в теплообмінники вентиляційних систем. А той лід, котрий утворюється в процесі розморожування, можна застосовувати для забезпечення роботи чиллерів в системах кліматизації. 

Колектор з мембранними теплообмінниками змонтований в такій ємності являє собою альтернативу нижнього тепла теплових помп, замінюючи традиційні підземні трубчаті колектори. Зменшуються затрати на коштовні роботи з буріння. Можна використовувати навіть стоки води. 

Використання інсталяції з мембранними теплообмінниками зменшує кошти на встановлення системи теплової помп вдвічі. Додатково така система працює із гарантованим параметром перетворення для теплової помпи незалежно від пори року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка