Ландшафтні дизайнери та урбаністи зі всієї України зберуться у Чернівцях для облаштування парку

Цікавий експеримент проведуть цими вихідними (11 - 12 червня) місцеві активісти у Чернівцях.

Для того, щоб облаштувати занедбану частину парку Жовтневого, буде проведено дводенний арт-хакатон, де своїм досвідом ділитимуться кращі урабністи та ландшафтники України. Отримані знання учасники хакатону зможуть реалізувати на практиці - вкінці хакатону потрібно буде запропонувати свій проект облаштування парку. Проект, який переможе - буде реалізований за гроші інвесторів.

Ділитися своїм досвідом будуть:

Семен Поломаний - архітектор, ландшафтний архітектор, співзасновник та куратор проекту «Либідь Є» , що покликаний відродити р. Либідь. Призер міжнародного архітектурного конкурсу в рамках фестивалю СANactions-2014. Дослідник в галузі містобудування та ландшафтної архітектури (КНУБіА).

Олександр Кучерявий - Архітектор з Білорусі. Займається енергоефективними будинками. Він реалізував «Перший Мультикомфортний будинок в Білорусі» і серійний енергоефективний будинок OptimaHouse в Україні. Приймав участь у розробці європейської "Інструкції про проектуванню Активних будинків" (Брюсель).

Дмитро Аранчій - працює у сфері архітектурного проектування та дизайну, є піонерами обчислювальної архітектури в Україні. Отримав освіту у лондонській Архітектурній Асоціації на курсі Design Research Laboratory.

До участі у хакатоні запрошуються молоді архітектори, ландшафтні дизайнери та всі бажаючі, кому цікава дана тематика.

"Запрошуємо всіх чернівчан та гостей з інших міст! Формат заходу в стилі хакатон, чернівчанам вже відомий. Саме арт - хакатон в Чернівцях відбудеться вперше і ставить задачу розробити візію південної частини парку Жовтневий. Ми хочемо долучити до роботи молодих архітекторів та дизайнерів. Хочемо дати можливість молоді реалізувати свої амбітні ідеї. Хочемо, щоб Чернівці мали достойний парк, саме парк, де буде безпечно світло і затишно" - повідомив організатор проекту Віктор Гищук.

Захід буде проводитися на даху багатоповерхівки із виглядом на парк.

Організатором проекту виступає житловий комплекс Водограй та громадська організація Альтернатива Є, за ініціативи якої встановили першу зарядну станцію для електромобілів у Чернівцях.

Парк потребує цілісної концепції розвитку на найближчі десятки років, де буде враховано розміщення всіх функціональних зон, які будуть гармонійно поєднуватися і доповнювати одна одну - Повідомив співорганізатор заходу Василь Зозуляк. - Також це дозволить контролювати громадою незаконне та невідповідне освоєння території парку і дасть поштовх до втілення концепції на вимогу громади. Як результат, чернівчани отримають сучасний парк, де буде враховано всі тенденції та потреби цільових груп населення мікрорайону.

Також ЖК Водограй профінансує реалізацію проекту-переможця.

Зареєструватися можна на сайті: hackaton.com.ua. Участь у хакатоні безкоштовна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка