Київський університет щороку заощаджуватиме 400 тис. грн. завдяки тепловим насосам

Днями у навчальному корпусі №1 Київського університету ім. Б. Грінченка було встановлено три теплові насоси «Octopus IS-120» та сонячну електростанцію потужністю більш ніж 10 кВт, повідомляє Держенергоефективності.

Насоси шведського виробництва мають загальну теплову потужність 90 кВт і допоможуть вишу заощаджувати на комунальних послугах понад 400 тисяч гривень щороку. Теплові насоси в університеті працюватимуть для підігріву басейну та забезпечуватимуть гаряче водопостачання. Насоси слугуватимуть автономним джерелом теплової енергії, а отже басейн працюватиме безперебійно, незалежно від стану теплових мереж столиці.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав інші вищі навчальні заклади брати приклад з університету ім. Б. Грінченка та впроваджувати енергоефективні проекти з використанням відновлюваних джерел енергії. Це дозволить не лише розв’язати проблему енергозабезпечення навчальних корпусів, гуртожитків та інших будівель, а й заощадити чималі кошти на оплаті комунальних рахунків і зробити виші комфортнішими і сучаснішими.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка