Київський ботсад до ювілею оснастять «сонячними» ліхтарями

До кінця червня ДТЕК в рамках акції «Чисте місто» планує завершити другу чергу проекту облаштування центральної алеї Ботанічного саду імені академіка О. Фоміна вуличними ліхтарями на сонячних панелях, пише KP.ua.

23 «сонячних» ліхтаря зроблять улюблене місце відпочинку киян безпечнішим і комфортнішим в темний час доби. Ботанічний сад, який зустріне свій 180-річний ювілей з новим технологічним освітленням, при цьому не нестиме додаткових витрат на електроенергію. Сонячне освітлення дозволить щорічно економити близько 54 тис. грн, загальні інвестиції ДТЕК у проект – 1,6 млн. грн.

«Акцію «Чисте місто» ДТЕК проводить вже 7 років поспіль. За цей час проект сильно змінився. Від традиційного суботника ми прийшли до впровадження сучасних «зелених» технологій, які роблять міста більш екологічними. Ми інвестуємо в інновації , в розвиток відновлюваної енергетики, в інфраструктуру для електромобілів. Це сприяє впровадженню концепції «розумних міст» і наближає нас до іншої якості життя, а Україну – до енергетичної незалежності».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: