Київська адміністрація сприятиме впровадженню розумної системи керування зарядними станціями для електромобілів

Київська міська державна адміністрація сприятиме впровадженню розумної системи керування зарядними станціями для електромобілів.

Проект OnCharge став одним з семи переможців відібраних на конкурсі, який пройшов у Kiev Smart Citу Hub 1 лютого, передає M!nd.

Хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту отримає підтримку від Kiev Smart City і КМДА: технічну допомогу, допомогу у просуванні, адміністративну підтримку і консультації на всіх етапах реалізації.

Розумна система керування електрозарядками працює з Open Charge Point Protocol (ОСРР) сумісними станціями версій 1.2, 1.5 і 1.6. Програмне забезпечення сумісне з будь-якими зарядними станціями під протоколом OCPP - тобто практично з усіма, що продукуються в Європі.

Через мобільний додаток OnCharge споживач може знайти найближчі вільні заправки, прокласти до них маршрут, переглянути тариф, доступність, тощо. Програма також зберігає статистику і транзакції користувача, показуючи загальний баланс і витрати електроенергії муніципалітету і комунальним підприємствам. На додачу, розумна система керування електрозарядками дозволяє балансувати навантаження на електромережу у піковий час.

Реалізація проекту стартувала два роки тому. Сьогодні OnCharge вже запущений у мережі заправок "КЛО". Також на хмарному сервісі працює у Києві перший публічний FastCharger (зарядний пристрій для швидкої зарядки електромобіля).

Наразі компанія Charge Group LLC розробила не лише софт, а й готова поставляти зарядні станції для електромобілів. До кінця 2018 року планується встановити близько 100 зарядних станцій стандарту Type2 (найпоширеніший тип в автопромі країн ЄС). 

"Проблем із залученням інвесторів немає, багато хто хоче побудувати свій бізнес в екотемі, до тогож електромобільність – мегатренд, - каже співзасновник компанії Charge Group LLC Юрій Дмитришин. - Від міста нам потрібен доступ до місць, де можна розташувати зарядні станції, і допомога в аналізі дислокації: вартість однієї зарядної станції з усім програмним забезпеченням обійдеться у близько $2000".

Мобільний додаток OnCharge – безкоштовний. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка