Київ розпочинає впровадження енергосервісних контрактів у житлових будинках

У Києві обрали три житлові будинки для проведення енергоаудиту і подальшого впровадження заходів з енергозбереження на умовах енергосервісного контракту (ЕСКО).

Як зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, ЕСКО-договори - це найбільш оптимальна модель залучення інвестицій у енергоефективність будівель, передає Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

"Такий механізм дає змогу залучити кошти інвесторів для впровадження заходів енергозбереження та повернути витрати за рахунок економії енергоносіїв, - наголошує чиновник. - Масштабне впровадження ЕСКО-договорів дозволить наблизити споживання енергії будівлями в Україні до європейських стандартів".

Наразі проведення енергоаудиту для подальшого впровадження заходів з енергозбереження на умовах енергосервісного контракту заплановане у ОСББ "Весна", ЖБК "Політехнік" та ЖБК "Першотравневий". «На обговоренні та додатковому опрацюванні залишаються ще 6 будинків: ЖБК "Оболонь-8", ЖБК "Обчислювач-4", ЖБК "Арсеналець-19", ЖБК "Кристал-21", ЖБК "Концерт-1" і ЖК "ЖК-4", - повідомив Петро Пантелеєв.

Сьогодні Київ лідирує у впровадженні ЕСКО-механізму в закладах бюджетної сфери, констатує заступник голови КМДА. «З 19 контрактів, укладених в Україні, 15 – підписані у Києві», - наголошує Петро Пантелеєв.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка