Киян закликають здавати використані упаковки для подарунків на переробку

Після зустрічі Нового року у багатьох залишилася непотрібна упаковка для подарунків. Замість того, щоб викидати її, змішуючи макулатуру з іншим сміттям, організація «Україна БЕЗ сміття» пропонує киянам скористатися одним з екологічних варіантів подальшого маршруту паперової упаковки, йдеться у повідомленні активістів. 

Загалом, пропонують скористатися одним з трьох eco-friendly варіантів подальшого маршруту паперової упаковки: 

  • Перший варіант - зібрати всю макулатуру у великий і чистий пакет і дочекатися, коли у ваш район приїде «Мобільний пункт прийому вторсировини». Організатори гарантують, що доставлять упаковку на переробний завод. Приміром, вже 9-10 січня «Мобільний пункт» курсуватиме деякими районами Києва. А переглянути більш детальний розклад можна на сторінці організації тут
  • Другий спосіб - зібрати всю макулатуру у великий і чистий пакет, знайти найближчий до вас пункт прийому макулатури і здати самостійно. Ваша упаковка принесе вам 5-7 грн. додаткового доходу. Пункти прийому можна переглянути тут
  • Третя порада - зібрати всю макулатуру у великий і чистий пакет, винести до найближчих сміттєвих баків і поставити поруч. Не змішуйте макулатуру з рештою сміттям. Ваша упаковка порадує шукачів додаткового доходу у 5-7 грн.

Варто зазначити, що крім макулатури «Мобільний пункт» від організації «Україна БЕЗ сміття» безкоштовно приймає також іншу сировину: пластик, тетрапак, іншу макулатуру (книги, журнали, газети та ін.). 

Третина коштів, виручених за вторсировину, направляється активістами на благодійні цілі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка