Китайці викуповують 10% іспанської компанії, яка вироблятиме графенові акумулятори

Китайська Zhejiang Chint Electrics оголосила про свої плани викупити 10% акцій іспанської компанії Grabat Energy, яка вироблятиме графенові акумулятори. Вартість угоди складе 18 млн євро (126 млн юанів), повідомляє ресурс Сhinagoabroad.com.

Також в рамках домовленостей китайська сторона отримає одне місце в раді директорів іспанської Grabat Energy


У своєму повідомленні китайська компанія завила, що в такий спосіб вона планує створити об’єднане підприємство  з виробництва модулей для майбутніх акумуляторних батарей. Крім того, Zhejiang Chint Electrics хоче стати єдиним дистриб’ютором іспанських графенових акумуляторів на китайський ринок. 

Нова інвестиція допоможе китайській компанії отримати доступ до технології виробництва графенових батарей. 

Графенові акумулятори можуть створити новий прорив у галузі виробництва «зелених» авто. Такі акумулятори дозволять автомобілю проїхати 1000 кілометрів до повної розрядки, а для того, щоб знову їх зарядити, знадобиться лише 8 хвилин. Однак питання вартості графену ще й досі залишається відкритим. Щоб отримати високоякісний матеріал в збільшеному масштабі для створення електроніки на великих площах, графен виявився дорожчим, ніж стандартні електронні підкладки, такі як кремній.

Zhejiang Chint Electrics входить до складу групи компаній  CHINT Group, які займаються виробництвом та постачанням високотехнологічної продукції не лише на китайському ринку. Сфера впливу корпорації розповсюджується ще на 70 країн. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка