Китайські інвестори збудують на Миколаївщині найбільшу у Східній Європі вітроелектростанцію

У 2018 році китайські інвестори збудують на території Березанського району, Миколаївської області вітрову електростанцію потужністю 500 МВт.

Про це йшлося в ході зустрічі голови райдержадміністрації Сергія Танасова з представниками китайської компанії TBEA International Ltd. і співробітниками ТОВ "Інститут ДніпроВНІПІенергопром" 28 грудня, повідомляє на сторінці Facebook Березанська РДА. 

«Тилігульська ВЕС стане найпотужнішою вітровою електростанцією у Східній Європі, - зазначають у райдержадміністрації. - Вітрова електростанція складатиметься з більше, ніж 100 вітроенергетичних установок, які планують встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад».

ВЕС потужністю 500 МВт рівноцінна одному атомного енергоблоку АЕС. 

  

Реалізація проекту дозволить Березанщині залучити значні інвестиції в економіку району, створить нові робочі місця: для зведення ВЕС знадобиться близько 500 робітників, а для подальшої підтримки та обслуговування – ще 100.

У реалізації проекту на Березанщині компанія TBEA International Ltd, яка виробляє сучасне обладнання у сфері «зеленої» енергетики і працює у понад 60 країнах, виявила зацікавленість ще на початку 2017 року.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка