Китайська компанія зацікавилася виробництвом електробусів на базі Стрийського автобусного заводу

Представники китайської компанії Beijing electric power automatic, що займається випуском електрообладнання, зацікавились спільним з львівським ТОВ «Компанія ВЕЕМ-Металавтопром» виробництвом електробусів на базі Стрийського автобусного заводу.

Як повідомляє ZAXID.NET, зустріч львів’ян із представниками китайської компанії відбулася 14 лютого. Перед цим фахівці «ВЕЕМ-Металавтопром» вже побували в Китаї та ознайомились з виробництвом електробусів.

«Китайська сторона проявляє інтерес до співпраці, до спільного виробництва електробусів. Ми вже були в Китаї, подивилися. Електробуси – це не лише виробництво, це і обслуговування, і сервіс, і зарядка електроенергією», – сказав власник компанії Богдан Шевців.

У разі досягнення домовленостей, електроавтобуси збиратимуть на базі Стрийського автобусного заводу. Зараз він випускає переважно автобуси середнього класу на шасі вантажівок Mercedes-Benz Vario та туристичні автобуси середнього класу «Карпати». За китайськими кресленнями кузови для нових електробусів зможе виготовляти «Стрий Авто», а комплектуючі постачатимуть дві львівські компанії. Електродвигуни, блоки керування та акумулятори вироблятиме китайська компанія. Очікують, що електробус матиме запас ходу 280 км і заряджатиметься вночі. Для цього у містах, які придбають електробуси, доведеться встановити низку зарядних станцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка