Китайська компанія створила водневий автомобіль із запасом ходу 1000 км

Компанія Grove Hydrogen Automotive Co Ltd вперше продемонструвала новий автомобіль з водневими паливними елементами. Компанія єдина в Китаї спеціалізується на виробництві водневих автівок і до 2025 року планує стати провідним світовим постачальником таких транспортних засобів, пише Сhinadaily.com.cn.

Інженери компанії наполягають на технологічних перевагах водневого палива, екологічності та високій ефективності споживання енергії. Запас ходу нової «зеленої» машини на повному баку водню перевищуватиме 1000 км.


Проект цього автомобіля з'явився у китайських розробників у вересні 2016 року. Вже в найближчі кілька років компанія має намір випустити цілий ряд моделей на своїй інноваційній технологічній платформі. Водневий автомобіль Grove позиціонується як престижне і інноваційне авто, в якому використані найсучасніші матеріали, наприклад, вуглецевий сплав, який застосовують в космічній індустрії або на професійних гоночних автомобілях. Випробування серійної моделі Grove завершиться в найближчі місяці, а масове виробництво почнеться в 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: