Китайська компанія інвестує $1,24 млрд в завод з виробництва електромобілів у Німеччині

Китайська компанія Beijing wkw automotive parts інвестує $1,24 млрд в завод з виробництва електромобілів у Східній Саксонії, Німеччина. Як повідомляє Bloomberg, це дозволить створити понад тисячу нових робочих місць та випускати електромобілі преміум-класу.

«Саксонія це автомобільний регіон і ми хочемо, щоб вона залишалася такою в майбутньому», сказав регіональний міністр економіки Мартін Даліг.

У Саксонії працюють заводи, що належать Volkswagen і BMW, а Porsche SE випускає в Лейпцигу моделі автомобілів Cayenne, Macan і Panamera. Тому китайська компанія сподівається на успішні продажі своїх електромобілів, якщо на них буде позначка «Зроблено в Німеччині».Однак німецький автомобільний аналітик Фердинанд Даденхоеффер з Центру автомобільних досліджень Університету Дуйсбург-Ессен зустрів повідомлення про будівництво заводу зі скептицизмом: китайська компанія WKW – це звичайний постачальник деталей, вона не має ні відповідної кваліфікації, ні досвіду, щоб займатися автомобілебудуванням. Крім того, німецькі зарплати непомірно високі, тому аналітик має «великі сумніви, що ця голосна заява буде реалізована».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка