Китай вперше за 100 років зменшив споживання вугілля

Споживання вугілля у Китаї цього року почало падати, при цьому економіка продовжує зростати. Таким чином найбільша у світі економіка нарешті починає радикально скорочувати зростання викидів. Вугільний бум в Китаї в останні десять років був однією з головних причин збільшення викиду вуглекислих газів у атмосферу.

Кількість спаленого вугілля за перші три квартали 2014 року на 1-2 відсотка нижче, ніж торік, свідчать дані аналітиків «Грінпісу» в Китаї. Це падіння різко контрастує з попереднім щорічним збільшенням споживання вугілля на 5-10 відсотків. 

«Найважливіше тут те, що якби зростання споживання вугілля в Китаї продовжилося ще хоча б десять років, то ми б втратили будь-яку надію взяти зміну клімату під контроль», сказала Лаурі Мюллювірта, керівник «Грінпісу» у східній Азії. - «Новий поворот дає нам вікно можливостей».

Як пояснюють аналітики, причиною раптового падіння може бути повільне зростання попиту на електроенергію і ріст потужностей альтернативної енергетики Китаю.

Також нагадаємо, що до кінця 2020 року у Пекіні мають намір ввести повну заборону на використання вугілля в межах міста. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка