Китай розводить тарганів для боротьби зі сміттєвою проблемою

На спеціальних заводах у Китаї розводять тарганів, яким згодовують сміття. Один із таких заводів працює в Цзинані – столиці східної провінції Шаньдун. Щодня на заводі близько мільярда тарганів «переробляють» понад 50 тонн органічних відходів, повідомляє Vice.

Сміттєва проблема у Китаї є досить гострою. Зростаюче населення країни виробляє більше відходів, ніж можуть вмістити звалища. Наприклад, лише Пекін виробляє більше 25 000 тонн сміття щодня. Новий інноваційний метод утилізації міських відходів запропонували китайські підприємці – на заводах вони розводять тарганів, яким через спеціальні труби згодовують харчові відходи. У провінції Шаньдун такий завод поки що один, але вже з наступного року планують збудувати ще три. Оскільки у Китаї забороняється використання харчових відходів у якості корму для свиней через спалахи африканської чуми, таргани є корисним рішенням. Самих тарганів китайці часто використовують як інгредієнт для лікарських засобів, тому вигода подвійна.

Однак експерти вважають, китайцям слід бути обережними з нововведенням, з урахуванням наслідків того, що може трапитися, якщо мільярдам тарганів вдасться опинитися на свободі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: