Куряча електрична енергія

Сільське господарство перетворюється в потужну промислову галузь. Традиційні способи вигодовування курей, коли традиційно ранок в селі починався з голосного кукурікання сусідського півня, відходять в минуле. Для забезпечення продовольчого ринку створюються потужні пташники, котрі працюють за новими промисловими технологіями. Не все тут прийнятно, з точки натуральності продуктів, але цей бізнес масово розвивається. І тут постає одне технічне і технологічне питання – використання курячого посліду в такий спосіб, щоб не збільшити забруднення довкілля. Адже наявність посліду біля пташника створює великі проблеми із зберіганням та переробкою. 

Великі підприємства, такі як Агрохолдинг «Авангард», бачать вирішення цього питання таким, що не буде шкоди природі і людям від запаху і не буде збільшення площ для зберігання. А ще, цікаво, принесе додаткові вигоди: власну енергонезалежність.

Досить складна система переробки посліду повинна мати біогазові реактори, когенераційну установку, біохімічну очистку, систему очищення димових газів. Але в результаті цього сільськогосподарське підприємство стає ще й виробником електроенергії та може мати додаткове тепло для внутрішнього використання.

1.jpg
 
Впровадження біогазового проекту може забезпечити виробництво електроенергії до 76,5 кВт-г/рік для птахофабрики.

Такий проект матиме ряд інших переваг:
зменшиться  собівартість продукції;
збільшиться кількість робочих місць та покращаться умови праці;
зменшаться негативні впливи птахофабрики на довкілля.

І досить вагомим аргументом доцільності проекту є енергетична незалежність підприємства. 

За матеріалами проекту «Впровадження технології утилізації курячого посліду з подальшим виробництвом електричної та теплової енергії»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка