Курорти Египту вводять заборону на одноразовий пластик

Египетські курорти один за одним відмовляються від використання пластику: 1 червня цього року Хургада першою заборонила пластикові пакети в магазинах, ресторанах, аптеках і на круїзних лайнерах, повідомляє Вокруг Света.

Нині у Хургаді з обороту виведено 90% одноразових пакетів, а до кінця липня цей показник розраховують довести до 100%. За даними влади міста, гості курорту із розумінням ставляться до заборони на пластик. «Розуміння» у торговців допомагають домогтися регулярні перевірки: виявлений пластик вилучають з обігу, а в майбутньому за нього будуть штрафувати. Вже в серпні цього року приклад Хургади наслідує Марса Алам. А до зимового сезону від пластикових пакетів відмовляться на Південному Синаї – на популярному у дайверів курорті Дахаб. Місцеві торговці будуть упаковувати покупки в папір, а покупцям пропонують користуватися тканинними сумками.

У Шарм-ель-Шейху до ініціативи поки що придивляються. Тут вважають, що забороняти пластикові пакети потрібно лише після того, як буде налагоджено постачання пакетів з альтернативних матеріалів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка