Криворізька рада церков закликала відмовитись у Пасхальний період від пластмасових квітів та вінків

Криворізька рада церков закликала напередодні Великодніх свят відмовитись відшкідливої практики використання пластмасових квітів та вінків на цвинтарях.

Як зазначають священнослужителі, пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки і ніяк не відповідають атмосфері на кладовищі, передає ТРК "Рудана"

«Ці вироби шкодять екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти, - наголошують вони. – Пластикові квіти, які зазвичай не потрапляють на сміттєві полігони, палять і у повітря виділяється численні токсичні речовини, зокрема діоксини – чим більше штучних квітів несуть на цвинтар, тим більше захворювань на рак, алергію та інші важкі хвороби».

Купуючи пластмасові квіти й вінки, людина грішить проти ближнього, природи і Бога, наголошують священники. «Ми робимо цю заяву у Пасхальний період, коли люди традиційно закуповують багато пластикових прикрас, - зауважують вони. - Пластик - смертоносна отрута - токсичні речовини, які виділяються при його спалюванні, отруюють землю, повітря та воду, а натомість потрібно посадити на могилці живі квіти - і ця праця буде виявом поваги і справжньої любові до померлих».

«Вшановуючи померлих, не шкодьте живим!" - йдеться у зверненні священиків. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка