Кременчуцька ТЕЦ скоротила щоденне споживання газу майже на 1 млн. м3 завдяки мазуту

Перше, що приходить на думку для заміни газу для опалення – використання дров. Але такий варіант підходить для тих котелень чи котлів, які використовують відносно невеликі обсяги природного газу для виробництва теплової енергії. Великі теплові електроцентралі не можуть скористатися таким способом – для цього потрібна капітальна перебудова самої станції і створення дуже великого потоку сировини (дрова, щепа, пелети і т.п.). Але для таких станцій передбачали використання резервного палива, котрим може бути мазут. А тепер резервне паливо може перейти в розряд основного.

Кременчуцька ТЕЦ працювала на природному газі. Але в місті розміщено нафтопереробний завод, який випускає мазут – паливо для ТЕЦ, яке може тут і використовуватись. І це було частково зроблено. Для виробництва електроенергії на Кременчуцькій ТЕЦ почали використовувати мазут, а газ залишився для виробництва тепла.  

Для централізованого опалення щодня ТЕЦ в Кременчузі використовує 500 тисяч кубометрів газу. А для виробництва електроенергії вдалося використати мазут, що дає змогу щодоби не використовувати 910 тисяч кубометрів природного газу. 

Такий підхід на станції - добра допомога для зменшення споживання газу в області, адже на 2015 рік ліміт газу для всіх комунальних теплогенеруючих підприємств Полтавської області становить 320 млн м3. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка