Креативні та практичні рішення для економії води

Мешканці малогабаритних квартир зрозуміють ефект від можливості звільнити місце з-під пральної машини, щоб сумістити її з унітазом для утилізації води. Концепт під назвою «Змивання» передбачає використання води, яка залишається після прання білизни для змивання унітазу пізніше. 

1.jpg

Винахідливістю відзначився дизайнер Ендрю Лейнонен при формуванні концепції «Фільтр-парасоля». Він видумав екологічну чисту парасолю, яка має купол з пластику, який піддається компостуванню. Всередині ручки-труби є інноваційний фільтр з активованим вугіллям, щоб вода з куполу проходила через фільтр і очищеною попадала в пляшечку.

2.jpg

Для повторного використання води після миття в кухонній мийці пригодиться додаткова раковина з ручками, яка дозволяє до 80% води використовувати другий раз, наприклад, для поливання квітів.

3.jpg

Виявляється можна сумістити душ з природою, не виходячи з ванни. Для цього пропонується використати певну комбінацію рослин, через які варто пропускати воду для фіто-очисного процесу. Кожен елемент системи має свої функції – пісок, в якому посаджена тростина, дає первинне очищення, а коріння рослини забирає важкі метали і бактерії. Додатковим виграшем є кисень від рослини. 

4.jpg

Крісло-утилізатор для любителів сидячого купання у ванні також допоможе використати воду другий раз. Для цього всередині крісла, яке має прорізи, знаходяться ємкості, які збирають воду. А далі її можна використати в інших місцях.

5.jpg

Для приватних будинків може стати цікавим спосіб зливання води не в каналізацію, а викачування її назовні без насоса. Для цього у ванну опускається шланг, який занурюється до дна. На другому кінці, який розміщують на вулиці так, що він був нижчим від рівня ванни, створюється розрідження (можна це зробити за допомогою «груші») і вода перетікає назовні. А далі попадає для поливання чи миття машини.

6.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: