Країни ЄС інвестують 85 млрд євро на підвищення ефективності транспорту

Держави Європейського Союзу в рамках національних планів відновлення та стійкості (National Recovery and Resilience Plans) в колективному порядку направлять 85 млрд євро на підвищення ефективності і надійності роботи транспорту, повідомляє ЦТС.

Заплановані інвестиції є частиною плану з відновлення національних економік європейських країн після пандемії. Їх уже підтвердили 23 з 27 країн-членів ЄС.

Фінансування, яке направляється на підвищення ефективності і надійності роботи транспорту, охоплює такі сфери, як цифровізація залізниць, впровадження нових технологій в сегменті приміських перевезень, а також розвиток станцій зарядки для «розумних» транспортних засобів.

Залізничний транспорт повинен отримати певну вигоду і за рахунок фінансування інших напрямків, таких як використання екологічно чистих видів енергії, включаючи водень (на розвиток цього напрямку планується витратити 50 млрд євро), а також реконструкція будівель і споруд, на що закладається ще 50 млрд євро. Транспорт і будівельний сектор сьогодні є основними джерелами викидів вуглекислого газу.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен також підкреслила, що на розвиток цифрових технологій повинно бути витрачено понад 20% всіх закладених в планах коштів і не менше 37% буде направлено в проекти в рамках екологічної ініціативи European Green Deal.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка