Країни G20 зобов’язались виділити $246 млрд на відновлювану енергетику

Країни G20 пообіцяли виділити $246,06 млрд на підтримку відновлюваної електроенергетики з початку пандемії COVID-19.

Про це йдеться у дослідженні Energy Policy Tracker, яке було підготовлено на основі нових і переглянутих стратегій розвитку, передає interfax.com.ua

Ці кошти повинні бути вкладені у реалізацію 341 комплексу заходів з розвитку відновлюваних джерел енергії.

Загалом на підтримку енергетики країни «Великої двадцятки» пообіцяли виділити $648,60 млрд. Крім ВДЕ, понад $293 млрд буде направлено країнами G20 на підтримку викопних джерел енергії. У тому числі: $213 млрд передбачено для нафтової і газової промисловостей, $43,70 млрд – для вуглевидобутку і генерації.

Крім того, на «інші джерела енергії» країни зобов'язалися виділити майже $110 млрд, з яких Індія пообіцяла виділити $68,7 млрд.

Згідно з дослідженням, Індія зобов'язалася залучити найбільше коштів у сферу енергетики -понад $133 млрд. Другими йдуть США, де на підтримку енергетики з початку 2020 року заплановано виділити майже $100 млрд. При цьому понад $72 млрд – на підтримку викопних джерел енергії.

Також країни зобов'язалися виділити не менше $1,27 млн на підтримку водневої енергетики на основі викопного палива.

Зазначається, що ці заходи державної підтримки у сфері енергетики доповнюють ті, які були запропоновані до пандемії коронавірусу, тобто до 2020 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка