Кожному британцю заплатять $7,6 тис за перехід на електромобіль

Великобританія планує видавати автомобілістам по £6000($7,6 тис) при заміні дизельного або бензинового транспорту на електричний.

Таким чином прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон розраховує надати економіці новий імпульс з, передає hightech.plus

Передбачається, що цей захід має підтримати британських виробників електротранспорту - зокрема, Jaguar і Mini - яких підкосив економічний спад, а заодно і простимулює всю економіку країни.

Особливо ця дотація може сподобатися ощадливим покупцям, які прагнуть менше витрачати на експлуатацію електромобіля, але яких відлякує їх висока ціна.

Наразі команда Бориса Джонсона готує чорновий варіант пропозиції щодо стимулювання авто індустрії. Всі деталі програми стимулювання відмови від ДВС повинні бути готові до 6 липня.

Крім того, пропозиція прем'єра цілком відповідає довгостроковим планам країни із встановлення повної заборони на продажі автомобілів з ДВС, запланованому на 2035. Якщо на той час ринок машин з ДВС залишиться значним, здійснити цю реформу буде непросто.

Якщо ідея приживеться, вона може стати прикладом для наслідування іншим країнам.

На думку президента General Motors Марка Рейса, люди не почнуть масове купувати електромобілі, поки виробники не зроблять їх дешевше і не забезпечать велику дальність ходу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: