Кожна нова вітрова турбіна в Європі приносить 10 млн. євро прибутку – дослідження

Вітроенергетика забезпечує 300 000 робочих місць в Європі і щороку вносить 37 млрд. євро до ВВП ЄС згідно з новою доповіддю WindEurope. Європейське лідерство у вітроенергетиці продовжуватиме створювати робочі місця та приносити користь громадам, пише Saur energy.

Якщо уряди повністю виконуватимуть свої національні енергетичні та кліматичні плани, до 2030 року Європа матиме вдвічі вітрових електростанцій, ніж сьогодні. Також на 50% збільшиться кількість робочих місць у цій галузі до 2030 - 450 000. Вітер становитиме 30% споживання електроенергії в Європі проти 15% сьогодні. Це принесе 50 мільярдів євро у ВВП Європи.

У разі, якщо процес отримання дозволів для вітрових електростанцій в Європі не буде спрощено, галузь втратить 20 000 робочих місць порівняно з сьогоднішнім днем.

Кожна нова турбіна, встановлена ​​в Європі, приносить в середньому 10 млн. євро. Це стосується 248 підприємств в Європі, які виробляють турбіни та комплектуючі – всі вони беруть участь у плануванні, будівництві, логістиці та наукових дослідженнях. 5 з 10 найбільших у світі виробників турбін є європейськими – і в сукупності вони мають 42% частки світового ринку.

«Інвестування у вітроенергетику допоможе Європі перезавантажити економіку. Кожна нова турбіна приносить 10 мільйонів євро. Існує низка нових проектів, які очікують старту. Розширення вітроенергетики, передбачене Національними енергетичними та кліматичними планами, створить 150 000 нових робочих місць. За умови, що уряди належним чином виконують свої плани», – заявив генеральний директор WindEurope Джайлз Діксон.

Вітроелектростанції приносять користь тим, хто живе поблизу них. Вітропарки щороку сплачують 5 мільярдів євро податків у Європі, часто безпосередньо сільським містам. Багато вітроелектростанцій також здійснюють прямі виплати громадам та місцевим організаціям, і в багатьох випадках громади беруть участь у власності місцевої вітроелектростанції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка