Кожен новий будинок у Європі планують обладнати зарядками для електромобілів

Виробники автомобілів підтримують плани ЄС зі збільшення зарядних пристроїв для електромобілів. У Європі планують обладнати зарядками кожен новий або відремонтований будинок. Проект цієї директиви ЄС, як очікується, набуде чинності до 2019 року, повідомляє The Guardian.
Крім того, до 2023-го року 10% паркувальних місць в новобудовах ЄС мають бути обладнані об’єктами для зарядки електрокарів. Ініціатива ЄС покликана закласти інфраструктуру для свого роду «буму» електричних автомобілів, особливо в Норвегії та Нідерландах. Обидві країни планують повністю заборонити транспортні засоби з дизельними двигунами до 2025 року. Також це сприятиме комфорту водіння самих водіїв і відчинить двері в футуристичний світ, в якому автомобілі постачатимуть енергію до електричної мережі Європи в будь-який час дня і ночі. Це врівноважить збитки в несприятливі періоди для використання відновлюваних джерел енергії – коли бракує сонячного світла чи вітру.

«Такого роду ринкові стимули є не тільки позитивними, а й обов'язковими, якщо ми хочемо побачити масову популярність електричних транспортних засобів в найближчому майбутньому», сказав Гійом Бертьє, директор з продажу та маркетингу для електромобілів Renault. – Питання про те, як ви зарядите свій автомобіль, коли ви живете в квартирі в місті є дуже важливим».

Ініціативи ЄС покликані допомогти скоротити шкідливі викиди, проте, в короткостроковій перспективі вони можуть привести до збільшення викидів (зокрема діоксиду сірки) від автомобільного транспорту до 2050 року згідно з нещодавнім звітом Європейського агентства з навколишнього середовища.

Керівник проекту досліджень ЄАНС стверджує, що викиди SO2 збільшаться в п'ять разів до 2050 року, в порівнянні з ситуацією без будь-яких електричних транспортних засобів. Хоча це припущення було засновано на поточному енергетичному балансі проектованого Європейською єю яка включає й вугільні електростанції.


У доповіді ЄАНС також говориться про те, що додатковий попит на електроенергію буде напружувати виробничий потенціал, адже поширення електромобілів вимагатиме будівництва 50 нових електростанцій по всій Європі.

Мартін Адамс, глава підрозділу боротьби з забрудненням повітря ЄАНС сказав:

«Більшій кількості електричних транспортних засобів буде потрібна додаткова потужність для генерації. Джерело цієї додаткової енергії має першорядне значення. Цілком очевидно, що ми використовуємо чисті поновлювані джерела, але деякі принципові рішення необхідні для розробки більш сталої енергетичної системи по всій Європі».
Французький автовиробник Renault заявив, що він визнає, що проблеми з поставками електроенергії можуть з'явитися, оскільки частка ринку збільшується в геометричній прогресії.

«Ми могли б зробити величезні інвестиції в «зелену» енергетику, але я особисто вважаю, що майбутнє буде будуватися навколо локального накопичувача з другим акумулятором», – сказав Бертьє.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка