Котельня на біопаливі дозволить закарпатській лікарні економити 600 тис. грн щороку

В рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт теплових мереж Берегівської ЦРЛ» за допомогою коштів Державного фонду регіонального розвитку та приватних інвестицій, у лікарні на Берегівщині (Закарпатська область) введено в дію нову котельню на біопаливі  потужністю 1,5 МВт. Заміщення природного газу складатиме 315 000 куб.м в рік, повідомляє видання «Карпатський об’єктив»

За попередніми підрахунками, нова котельня дозволить лікарні економити понад 600 тисяч гривень в рік. 
Як розповів керівник котельні ТОВ «Райт Пауер Енерджі Україна» Іван Орос, зола у зв’язаному вигляді подається в спеціальну ємкість. Склад біопалива, об’ємом 90 куб.м, забезпечить 4-х добову автономну роботу котельні. 

Система управління водогрійним котлом дозволить ефективно керувати процесом горіння в діапазоні 20-100% від номінального навантаження.

Опалювальна площа Берегівської райлікарні сягає 18,5 тисяч кв.м. Враховуючи те, що нова котельна на твердому паливі вже готова до експлуатації, то задля економічного ефекту залишилося провести капітальний ремонт теплових мереж, загальною довжиною 2147 м. Після завершення усіх робіт, яке очікується до кінця цього року, на 40% відбудеться зменшення втрат теплової енергії при транспортуванні тепловими мережами. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка