Корпорація Microsoft стане постачальником вітрової енергії в Ірландії

Microsoft збирається купити всю електроенергію, вироблену вітроелектростанціями Ірландії, що належать компанії General Electric. Microsoft використовуватиме «зелену» енергію не лише для живлення своїх дата-центрів, а й для продажу її надлишків місцевій електромережі, пише Fortune.

Корпорація використовуватиме першу в Європі вітростанцію, де акумулятори інтегровані в самі турбіни. Вироблена вітряками енергія буде запасатися в акумуляторах і, за необхідності, направлятиметься в електромережу. Microsoft буде не тільки споживачем, але і постачальником електрики – компанія придбала у GE ліцензію на проведення в Ірландії операцій з енергією і доручила дублінській компанії ElectroRoute займатися торгівлею електроенергією, яка буде надходити з вітроелектростанції в графстві Керрі потужністю 37 МВт.

«Наша ініціатива допоможе забезпечити електромережу Ірландії новою, чистою енергією і містить інноваційні елементи, що володіють потенціалом збільшення обсягу, надійності і продуктивності мережі. Вона спростить впровадження нових чистих джерел енергії, зокрема, вітру, що позитивно позначиться на екології Ірландії і нашої компанії», – заявив генеральний менеджер Microsoft з розвитку дата-центрів Крістіан Біледі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка