Королева Великобританії зобов’язала резиденції відмовитись від пластику

Королева Великобританії Єлизавета II зобов’язала резиденції у Англії і Шотландії поступово відмовитися від пластику. 

На нову систему управління відходами перейдуть громадські кафе, розташовані на територіях Букінгемського палацу і Віндзорського замку, а також Холірудського палацу, передає TUT.BY

Так, у громадських закладах не будуть використовувати пластикові соломинки і пляшки, пластик буде повністю заборонений у їдальнях персоналу. Їжу на винос будуть пакувати тільки у матеріали, які біологічно розкладаються та піддаються компостуванню.

Постачальникам харчування дозволять використовувати паперові тарілки та склянки, які переробляються. 

Таким чином, королівська сім'я прагне зменшити вплив своїх володінь на навколишнє середовище. 
"Ми зробили ряд кроків для скорочення обсягів пластику, - заявив представник Букінгемського палацу. - На всіх рівнях є сильне бажання впоратися з проблемою». 

Проблемою пластику Єлизавета II зацікавилася після роботи з натуралістом і телеведучим Девідом Аттенборо над документальним фільмом про дику природу у країнах Співдружності націй.

До проблеми забруднення пластиком океану регулярно звертається і Чарльз, принц Уельський. У минулому році Міжнародна група зі стійкого розвитку принца Уельського (The Prince of Wales's International Sustainability Unit) і фонд, заснований яхтсменкою Еллен Макартур (The Ellen MacArthur Foundation), запустили конкурс New Plastics Economy Innovation Prize з призовим фондом в $2 млн.
 
Ініціатива закликає дизайнерів, вчених та підприємців створити екоупаковку, яка б допомогла зменшити потрапляння пластику в океан.

Згідно зі статистикою, британці використовують 7,7 млрд одноразових пластикових пляшок для води у рік, менше половини цього обсягу переробляється. Щодня у країні викидають 16 млн пляшок. У світі ж щороку виробляють понад 300 млн тонн пластикових виробів, 10% з яких потрапляє до моря.

Королівська сім'я також планує підвищити енергетичну ефективність Букінгемського палацу на 40% і зменшити її вуглецевий слід на 554 тонн СО2. У будівлі замінять електричні кабелі та опалювальну систему, які в останній раз оновлювалися після Другої світової війни. На даху палацу встановлять сонячні панелі, а також облаштують реактори метанового бродіння, які вироблятимуть біогаз з відходів. У ремонтні роботи, які розраховують здійснити за десять років, вкладуть £369 млн ($518,3 млн).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка