Корейці допоможуть Україні перейти на «розумний» облік електроенергії

В Україні впровадять "розумний" облік електроенергії.

Про це йдеться у Меморандумі про взаєморозуміння, підписаного Міністерством енергетики України та корейською корпорацією КТ, передає greenpost.press.

"Міністерство енергетики зацікавлене у модернізації електроенергетики України на базі найсучасніших технологій, - зауважила виконуча обов'язки міністра енергетики України Ольга Буславець. - Ми завершуємо розробку Концепції впровадження Smart Grid технологій, однією із складових якої є впровадження систем «розумного обліку», а також зниження втрат електроенергії в електромережах, ефективний онлайн-моніторинг параметрів якості електроенергії, аналіз балансів електроенергії у різних вузлах електромереж".

Південна Корея визнана світовим лідером з розвитку та впровадження сучасних технологій в електроенергетиці, зокрема, Smart Grid технологій.

"Підтвердженням ефективності корейських технологій в електроенергетиці є, зокрема, один з найнижчих на сьогодні рівень втрат електроенергії у світі і показник SAIDI, – підсумувала Ольга Буславець. - Наша співпраця у сфері «розумних мереж» матиме взаємовигідний ефект і знайде своє продовження у подальшому співробітництві між Україною та Південною Кореєю у сфері електроенергетики".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка