Конгрес Іспанії схвалив закон про зміну клімату

Іспанський Конгрес депутатів, нижня палата парламенту Іспанії, схвалив Закон Про зміну клімату та енергетичний перехід, який націлений на вуглецеву нейтральність до 2050 року.

Для досягнення цієї мети встановлюються проміжні цілі, такі як збільшення частки відновлюваних джерел енергії у енергобалансі до 74% до 2030 року, передає enerdata.net

Крім того, очікується, що Іспанія скоротить свої викиди парникових газів на 23% у 2030 році порівняно з рівнем 1990 року.

Цей цільовий показник буде періодично переглядатися у бік підвищення, і перший перегляд вже запланований на 2023 рік. Крім того, вводяться також заходи щодо стимулювання використання чистої енергії і транспортних засобів, що не забруднюють навколишнє середовище. Тепер законопроект надійде до Сенату. Якщо не внести поправки, то він може бути прийнятий у травні 2021 року.

Викиди парникових газів в Іспанії скоротилися на 5,6% у 2019 році до 314,5 млн тонн CO2eq, що на 29% нижче, ніж у 2005 році, але все ж на 8,5% вище, ніж у 1990 році. Викиди у енергетичному секторі, на частку якого припадало три чверті загального обсягу викидів Іспанії, скоротилися на 6,6%. Зниження викидів у енергетичному секторі (-27,7%) зумовлене скороченням використання вугілля для вироблення електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка