Комунальна служба в США здасть мешканцям Tesla Powerwall за $15 в місяць

Щоб забезпечити будинки електроенергією в пікові години, американська комунальна компанія Green Mountain Power (GMP) встановить резервні акумулятори Powerpack та здасть для двох тисяч мешканців домашні системи зберігання енергії Tesla Powerwall 2 всього за $ 15 в місяць, передає «Современник». Таким чином, GMP стане першою комунальною службою, що впровадить систему зберігання енергії в таких масштабах.

На такий крок комунальників наштовхнуло масове відключення від електроенергії 15 тисяч будинків у Вермонті. Після перебою електрика була лише у трьох будинках з домашніми акумуляторами Powerwall. Тому GMP запропонувала 2000 своїх клієнтів також встановити системи Powerwall 2 потужністю 7 кВт за $15 в місяць або за фіксованою ціною $1500. Для порівняння: вартість акумулятора на сайті сайті Tesla становить $3000.

У пікові години компанія подаватиме електроенергію від Powerpack, встановлених на території штату, і від домашніх систем Powerwall, а вночі акумулятори заряджатимуться. Комунальники зазначають, що акумулятори Tesla не тільки екологічніші, ніж дизельні генератори, а більш економічні.

«По-справжньому успішних і масштабних випробувань поки не було, тому цей приклад дійсно багатообіцяючий», – зазначив технічний директор Tesla Джеффрі Брайн Штробель.

 Найближчим часом системи зберігання можуть стати стандартом для будинків по всьому світу. За прогнозами Navigant Research, доходи на ринку розподіленої енергії зростуть в найближчих 9 років майже в 5 разів – до 2025 року вони наблизяться до $ 100 млрд. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: