Компанії ВДЕ позиватимуться до судів у разі подальшого блокування розрахунків на енергоринку

Компанії відновлюваної енергетики планують подавати позови до європейських судів на державу Україна в разі подальшого блокування розрахунків на енергоринку в зв'язку з рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва (від 27 червня) про призупинення дії постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо тарифів «Укренерго», повідомляє Gazeta.ua.

«Якщо ситуація не буде розблокована, компанії почнуть подавати в суди на державу Україна. Відповідно до того, що у нас є закон про ринок електричної енергії і про розвиток альтернативної енергетики, всі виробники «зеленої» енергетики повинні своєчасно отримувати відповідні гроші за вироблену електроенергію», – заявив глава Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.

За його словами, це буде абсолютно обґрунтованим рішенням, адже компанії брали кредити, в тому числі в європейських банках, на будівництво об'єктів альтернативної енергетики під конкретні зобов'язання з країни України. Крім того, компанії, які фінансують розвиток «зеленої» енергетики, повинні платити податки і кредити. Цей процес буде неможливим, якщо вони не отримуватимуть гроші за вироблену енергетику на оптовому ринку електричної енергії України. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка