Компанія у Львові оголосила конкурс на безкоштовне встановлення регуляторів подачі тепла у багатоповерхівках

У Львові оголосили конкурс серед багатоквартирних будинків Залізничного та Шевченківського районів на безкоштовне встановлення регуляторів подачі тепла.

З такою ініціативою виступила будівельна корпорація РІЕЛ у рамаках акції "Ваш енергоефективний Дім», передає Zaxid.net

«Кожен мешканець квартири зможе відрегулювати температуру до комфортної позначки, знижуючи під час перебування на роботі або на період тривалої відсутності до дозволеного мінімуму, - розказав президент корпорації Ростислав Мельник під час зустрічі з мешканцями та головами управляючих організацій. – До того ж прилади здатні автоматично реагувати на непередбачувані теплопритоки і щомісячно економити на опаленні до 40% коштів».

За словами заступника директора з капітального будівництва корпорації РІЕЛ Миколи Магасевича, керувати подачею тепла до квартири при поквартирному регулюванні можна навіть зі смартфона.

"На кожну квартиру ми поставимо регулятор подачі тепла, а людина його собі автоматично налаштує через програму на смартфоні, яка керує системою через комутаційний модуль, - пояснив він. – Ми пропонуємо в залежності від технічних характеристик будинку впровадження системи енергозбереження двох типів: поквартирне та загальнобудинкове регулювання енерговитрат".

Конкурс покликаний продемонструвати суттєву економію коштів на опаленні завдяки новим технологіям.

Для участі у конкурсі на безкоштовне встановлення сучасних систем енергозбереження мешканцям необхідно проголосувати за свій будинок на сайті energodim.riel.ua та надати згоду голові ОСББ, ЛКП або управляючої організації.

В свою чергу голова ОСББ (начальник ЖКГ, голова кооперативу чи керівник іншої форми управління будинком) має зібрати письмові згоди від мешканців та зареєструвати будинок у конкурсі, відправивши повідомлення на електронну адресу РІЕЛ: [email protected].

Голосування триватиме до 26 квітня включно. З деталями конкурсу можна ознайомитись на порталі energodim.riel.ua.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка