Компанія Siemens будує термальний накопичувач з каміння для вітрової енергії

Після трьох років досліджень компанія Siemens Gamesa приступила до будівництва термального накопичувача для зберігання вітрової електроенергії на території алюмінієвого заводу Trimet неподалік Гамбурга.

Як повідомляє RenEn, проект під назвою «Future Energy System – FES», перетворюватиме енергію, вироблену вітроелектростанцією, у теплову для подальшого її зберігання у кам’яній породі масою приблизно 1000 тонн за температури 600 градусів за Цельсієм. Від втрат енергії захищатиме кам’яний насип і спеціально розроблена термоізоляція.


Така кількість нагрітої гірської породи дозволить «запасати» приблизно 30 мегават-годин електроенергії. За допомогою парової турбіни тепло перетворюватиметься в електрику. Генератор потужністю 1,5 МВт здатен виробляти електроенергію цілодобово. За цей час система може живити 1500 середніх німецьких домогосподарств, або може зарядити акумулятори приблизно 50 електромобілів.

Партнером проекту Siemens Gamesa виступає місцева енергетична компанія Hamburg Energie GmbH. Також цей проект працюватиме за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини. «Після всебічного тестування» систему планують запустити в промислову експлуатацію весною 2019 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка