Компанія Siemens Gamesa представила вітротурбіну потужністю 14 МВт

Компанія Siemens Gamesa представила нову офшорну вітрову турбіну з «прямим приводом» (direct drive) потужністю 14 МВт SG 14-222 DD. Діаметр ротора становить 222 метра, а довжина кожної лопаті – 108 метрів. Додатковий підсилювач потужності забезпечує турбіні до 15 МВт.

Зростання розмірів і потужності вітрових турбін є одним з основних технологічних трендів розвитку вітроенергетики. Це дозволяє знижувати капітальні витрати і вартість одиниці енергії.

Виробник заявляє, що турбіна генеруватиме на 25% більше енергії в рік, ніж попередня модель SG 11.0-200 DD потужністю 11 МВт, яка нещодавно була виведена на ринок. Ще однією перевагою є мала вага гондоли нового морського гіганта – 500 тонн. Це дозволяє Siemens Gamesa безпечно використовувати «оптимізовані» башти і фундаменти. Це дозволить знизити витрати на одну турбіну за рахунок мінімізації споживання вихідних матеріалів і скорочення транспортних витрат.

Siemens Gamesa планує виготовити і поставити прототип вітротурбіни настпного року, а комерційну реалізацію – в 2024 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: