Компанія Q CELLS представить сонячні модулі з найбільшою ефективністю в Європі

У серії Q.PEAK DUO-G9 будуть запущені 3 модулі, кожен із яких оснащений технологією Q.ANTUM DUO Z, де порожнечі між комірками закриваються для підвищення відносної ефективності модулів на 4 %, забезпечуючи загальну ефективність до 21,1%, пише List.Solar.

Версія Q.PEAK DUO ML-G9 має 132 напівкомірки, що забезпечують вихідну потужність модуля до 395 Вт. Більша панель Q.PEAK DUO XL-G9.3 збільшує різноманітність елементів з 144 напівкомірок у попередніх моделях до 156 напівкомірок, забезпечуючи потужність до 465 Вт. Версія XL на 8,3 см довша, але лише на 1 кг важча.

Третя версія панелей Q.ANTUM DUO Z розроблена спеціально для задоволення потреб європейських ринків побутових дахових електростанцій. Q.PEAK DUO BLK-G9 включає 120 напівкомірок для забезпечення потужності до 345 Вт і загальної продуктивності 20,8%. Q CELLS зазначили, що при вазі 17,5 кг модулі «можна набагато швидше встановити на дахах».

Додаткові нововведення, представлені в асортименті Q.ANTUM DUO Z, включають використання 12 закруглених проводів для з'єднання комірок, а також більші пластини розміром 161,7 мм. Ці компоненти інтегруються, щоб забезпечити «найінноваційніший на сьогоднішній день монокристалічний сонячний модуль Q CELLS», – заявила компанія.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка