Компанія Panasonic представила гнучкі літій-іонні акумулятори

Компанія Panasonic розробила гнучкі й тонкі літій-іонні акумулятори для пристроїв, що здатні зберігати свої електричні характеристики навіть після багаторазового згинання. Такі акумулятори забезпечать більше свободи для дизайнерів ґаджетів, повідомляє Computerworld.

Компанія представила три прототипи таких акумуляторів на виставці CES в Лас-Вегасі. Найбільший має розмір 40 на 65 мм, середній – 35 на 55 мм, маленький – 28,5 на 39 мм. Всі три акумулятори завтовшки всього 0,45 мм, що вдвічі тонше кредитної картки (0,76 мм) і можуть згинатися до радіусу 25 мм, а скручуватися до кута в 25%.

Їхня перевага над звичайними акумуляторами полягає ще й в тому, що конструктори переносної електроніки зможуть створювати нові пристрої, де будуть відсутні жорсткі елементи.

Вага акумуляторів становить 1-2 грами з вихідною напругою 3,8 Вольт. Вони достатньо невеликі, щоб їх можна було вбудовувати в сучасні кредитні карти і подібні пристрої. Через те, що акумуляторам не шкодитиме згинання (як іноді карткам у гаманці) вони довше прослужать. Згинаючись, акумулятор може втратити лише 1% потужності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка