Компанія Google запустила у Великобританії «сонячний» сервіс Project Sunroof

Компанія Google пропонує нову послугу, що має на меті допомогти британським домовласникам заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію. Сервіс Project Sunroof, що визначає ефективність установки домашніх СЕС, розроблений у партнерстві з постачальником енергії Eon, оцінює заощадження за допомогою даних програм Google Earth і Maps, пише ВВС.

Вперше «сонячний» сервіс був запущений у США в 2015 році. Проект від Google також запущений у Німеччині, де співпрацює з німецькою програмною компанією Tetraeder. Project Sunroof враховує кут нахилу даху будинку, висоту Сонця над горизонтом, дані про погоду, кількість сонячних днів у році, наявність затінюючих об'єктів тощо. Google стверджує, що сервіс проводить досить детальний аналіз, зокрема може оцінити вплив одного дерева на сонячний потенціал будинку.

Це не перший проект такого роду – Ikea пропонує подібний сервіс у співпраці з Solarcentury, а Tesla запустив свій власний калькулятор Solar Roof минулого літа. Однак ці компанії вимагають від домовласників надавати додаткові дані про форму їхніх дахів або будинків, перш ніж отримати розрахунок заощаджень. Project Sunroof «знижує бар'єри» для домовласників, автоматично перевіряючи дані покрівлі, використовуючи зображення Google Earth. Відтепер сервіс доступний у вибраних регіонах Великобританії, включаючи Бірмінгем, Брайтон, Ліверпуль, Ньюкасл, Редінг та частини Лондона. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка