Компанія GE, яку заснував Томас Едісон, відтепер буде виробляти лише LED лампи

Компанія General Electric заявила, що більше не вироблятиме компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ). Виробництво припинять вже до кінця поточного року, повідомляє GTM.com

Таке рішення викликане, по-перше, падінням цін на світлодіоди; по-друге, введенням нових стандартів Energy Star (міжнародний стандарт енергоефективності споживчих товарів). 

Наразі General Electric – один з перших великих брендів з виробництва побутової та освітлювальної техніки, що повністю відмовляється від люмінесцентних ламп. І це при тому, що компанія вже встигла продати сотні мільйонів таких лампочок в усьому світі. 

Новий стандарт Energy Star (запрацює у 2017 році) передбачає, що лампи з індексом передачі кольору (CRI) більше 90 мають забезпечувати світлову віддачу мінімум 70 люменів на Вт. Хоча наразі таку світловіддачу забезпечують світлодіоди. 

Саме тому у компанії вважають, що мало які КЛЛ зможуть відповідати новим стандартам, і навряд галузь буде інвестувати у відповідні технології. Найбільш вірогідно, що компанії просто будуть відмовлятися від КЛЛ та ламп розжарювання на користь світлодіодів. 

На додаток, у штаті Каліфорнія, приміром, ввели нові стандарти для люмінесцентних ламп, мінімальний термін служби яких має становити не менше 25 тис. годин – вимога, якій по суті може відповідати лише світлодіод. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка